Derby so Zvolenom

V krátkom čase druhé domáce derby so Zvolenom. Tentoraz bez bojkotujúcich chalanov a chalanov z Dukly. Je nás teda podstatne menej, než pár týždňov predtým, no sektor je zaplnený a nejakí fanúšikovia musia stáť aj vedľa na schodoch.

Zimák tentoraz vypredaný nie je- oficiálna návšteva je 2718 divákov. Zvolenčania zaplnili svoj sektor a niekoľko desiatok ich sedí aj hneď vedľa a celý zápas povzbudzujú svoj tím.

Na začiatku zápasu sa prezentujeme choreom a celý zápas neustálym supportom. Atmosféra nie je zlá, no na najlepšie časy sa rozhodne nechytá. Veľa záleží aj od toho, či sa do fandenia zapájajú aj ostatní diváci. Po dvoch tretinách je stav nerozhodný 3:3, no v treťom dejstve padajú góly už len do našej brány a zápas prehrávame 3:7. V tretej časti je ťažké udržať náladu a atmosféru aj za nepriaznivého stavu. Mnoho divákov opúšťa svoje miesta hneď po skončení zápasu a odchádzajú sklamaní a znechutení domov. My a pár desiatok ďalších fanúšikov ďakujeme našim hráčom za výkon a zatlieskame im.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste prišli do kotla a hučali ste celý zápas! Vďaka patrí tiež aktívne fandiacim fanúšikom z ostatných tribún! V neposlednom rade sa chceme poďakovať partii, ktorá vytvorila naozaj pekné choreo!

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru