Domáce zápasy s Humenným a Popradom

Náš tím sa pod novým trénerom Helminenom naštartoval k dobrým výsledkom, na ktoré nadviazal aj v domácom dvojzápase, keď sme najskôr pokorili nováčika z Humenného 4:3 po nájazdoch a následne aj rozbehnutý Poprad, ktorému sme prerušili šesť zápasovú víťaznú sériu a zdolali sme ho 3:1.

Na zápase s Humenným tribúny zívali prázdnotou, keď oficiálne prišlo len 1869 divákov, na zápase s Popradom to už bolo o čosi lepšie, keď si cestu na štadión našlo 1994 verných.

Kotol s Humenným bol riedko zaplnený a zišlo sa nás len okolo 40 kusov. Počtu zodpovedala aj kulisa, ktorá aj napriek celozápasovej snahe bola slabá. V zápase s Popradom boli už čísla v kotli podstatne lepšie a v tretej tretine nás doplnilo snáď 50 slovinských fanúšikov, ktorí prišli podporiť Gašpera. To bol potrebný impulz pre všetkých v kotli a spoločne s našimi novými posilami sa atmosféra výrazne zlepšuje.

Zápasy sme zvládli víťazne, hoci kulisa mala byť rozhodne lepšia. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli na zápas s Humenným a aj v nižšom počte ťahali celý zápas! Vďaka patrí tiež tým, ktorí si to odhučali na zápase s Popradom. Spoločne sme prispeli k zisku dôležitých piatich bodov.

Užite si reprezentačnú prestávku, pretože počas sviatkov nás čaká nabitý program plný hokeja.

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru