Domáce zápasy s N. Zámkami a Trenčínom

V piatkovom zápase s N. Zámkami ešte doznievajú dozvuky korony v našich radoch, čo sa prejavuje aj na počte aktívnych ľudí v kotli, keď sa nás zišlo len 15. Zostava je však solídna a všetci máme chuť hučať a tak fandíme celý zápas aj v menšom počte. Celý zápas však odratávame čas do konca, aby sme to trápenie už mali za sebou Žiaľ, ani trojgólové vedenie, či vedenie 4:3, nám k víťazstvu nestačí, keďže Novozámčania vyrovnávajú dve minúty pred koncom a zápas tak speje do nezáživného predĺženia a následných nájazdov, ktoré zvládajú lepšie hostia a vezú si tak domov dva body za výhru 5:4. Aj po prehre však ukazujeme podporu našim hráčom, ďakujeme im za výkon a dávame si s nimi aspoň prekrikovačku.

V zápase s Trenčínom je to v kotli o poznanie lepšie a zišlo sa nás raz toľko než dva dni predtým. V sektore hostí to síce žije a fandí sa po celý čas, no ostatné tribúny sú akési zakríknuté, čo sa prejavuje napríklad v našich oslabeniach, kedy ľudia niesu ochotní ani len pískať, nie to ešte fandiť. Česť výnimkám. Náš tím síce po dvoch tretinách prehráva 1:3, no možno aj vďaka našej neúnavnej podpore naši hráči otáčajú skóre  troma gólmi v priebehu štyroch minút a razom sme na koni. Konečné skóre zápasu je napokon 5:3 a my sa môžeme tešiť z dôležitej výhry!

Po víťaznej ďakovačke najskôr spievame Dávidovi Šoltésovi k jeho narodeninám a následne si užívame ďakovačku s Weňom, ktorý sa kus odviazal oproti predošlým ďakovačkám v jeho podaní.

Na zápase sa objavilo aj niekoľko trenčianskych fanúšikov, ktorí občas fandili svojmu mužstvu.

Osem zápasov zo šestnásťzápasovej porcie je za nami, do konca základnej časti nám ostáva ešte osem domácich stretnutí. Veríme, že ich udržíme aspoň na takej úrovni, než tomu bolo doteraz, pretože nie je jednoduché poskladať kotol zápas čo zápas v tak nabitom slede.

Ďakujeme každému fanúšikovi, ktorý prišiel počas víkendu do kotla, ale tiež tým z vás, ktorí nám pomáhate s fandením aj z ostatných tribún!

Žiaľ, fotografi akosi nemajú záujem fotiť divákov, tak vás tentoraz bohatou galériou nepotešíme…