Domáce zápasy s Trenčínom- predkolo play off

Predkolu play off sme sa, žiaľ, nevyhli a namiesto niekoľkodňového odpočinku nás čaká séria zápasov s nepríjemným Trenčínom. Séria začína doma, uprostred pracovného týždňa.

HC´05 Banská Bystrica- Dukla Trenčín 3:2

Vysoké vstupné, neatraktívny termín zápasov a televízny prenos mali za následok, že na prvom zápase bolo prítomných len 1354 divákov. V kotli sa nás však zišlo úctyhodných 70 kusov.

Kvalitný spíker a solídna zostava,vyprodukovali počas celého zápasu žičlivú atmosféru. Hoci sme dvakrát prehrávali, naši hráči, aj vďaka podpore z tribún, dokázali výsledok otočiť. Redšie zaplnené tribúny sa po celý čas vcelku aktívne zapájali do fandenia. V samom závere si potleskom v stoji užívame skvelý vstup do série. Po víťaznej ďakovačke si ešte späť voláme Weňa a spokojní odchádzame domov.

HC´05 Banská Bystrica- Dukla Trenčín 4:2

Na druhé vystúpenie Iskry sa prišlo pozrieť 1376 divákov a v kotli sa nás tentoraz zišlo o čosi menej, než deň predtým- takých 60 hláv. Megafónu sa ujíma mladý Domčo.

Na kvalite fandenia sa prejavuje, že je to druhý zápas po sebe a tretí v priebehu piatich dní. Na hlasivkách cítiť, že už toho majú dosť. Napriek tomu neúnavne fandíme a snažíme sa vytvoriť čo možno najlepšiu atmosféru. Našťastie nám v tom pomáhajú aj ostatní diváci, ktorí sa aj tentoraz vzorne zapájajú do povzbudzovania. Vyrovnaný a náročný duel napokon končí našim víťazstvom a tak do Trenčína cestujeme so šancou ukončiť sériu. Po zápase nasleduje víťazná ďakovačka, za hrdinu zápasu je zvolený Bjorklund, ktorý všetkých prekvapí netradičným kúskom, ktorý nám ponúka (viď. video).

V sektore hostí sa v oboch zápasoch objavilo niekoľko fanúšikov, ktorí v rámci možností dali o sebe vedieť.

My sa chceme poďakovať všetkým našim priaznivcom, ktorí prišli a zároveň sa aktívne zapájali do fandenia! V sobotu nás čaká výjazd do Trenčína, tak si to nenechajte ujsť a vycestujte spolu s nami

foto: Dominika Körtvélyesiová, Šimon Ďuriančík, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner