FOTO: Pozrite si návrh nového dizajnu „B“ tribúny

Dlho očakávaná prestavba „B“ tribúny, tribúny za bránou, je blízko. S rekonštrukciou sa má začať v priebehu tohto leta. Aktuálne prebieha výberové konanie a záujemcovia majú svoje ponuky zaslať do 23.6.

Vyzerá to tak, že sezónu 2020/2021 odohráme v neďalekom Brezne. Kvôli zlepšenému komfortu na našom staručičkom zimáku však radi pretrpíme jednu sezónu v azyle mimo nášho domovského stánku.

Všetci sa už tešíme na zmodernizované priestory, ktoré na nás čakajú, pretože v našom krajskom meste si zaslúžime solídny stánok so zázemím hodným 21. storočia. Na tribúne vznikne 663 miest na sedenie a 99 miest na státie.

To čo nás, fanklubákov, najviac zaujíma, je práve náš sektor. V projekte sa počíta s necelou stovkou miest pre nás najvernejších. Sektor bude umiestnený tam, kde aj doteraz, čiže v ľavom rohu tribúny.
Terajší sektor má oficiálne raz takú kapacitu, takže si pohoršíme, čo sa môže negatívne odzrkadliť najmä počas úspešných play off sérií či na zápasoch s atraktívnymi súpermi. Veríme však, že sektor dokážeme pravidelne zaplniť a najmä na menej atraktívnych zápasoch, kedy chodí menej ľudí, to môže byť menšia výhoda. Hlavné je, aby bol sektor plný tých správnych ľudí, odhodlaných fandiť po celý čas a hnať svoj tím vpred za akéhokoľvek stavu.

Vynorila sa otázka, či fanúšikovia z vrchných častí tribúny dovidia na priestor brány a do priestorov za ňou. Podľa nákresu (viď foto) s tým môže byť problém. Veríme však, že kompetentní túto dôležitú vec vyriešia a nájdu riešenie.

My sa už nevieme dočkať krásnych a moderných priestorov, ktoré na nás čakajú. Ostáva dúfať, že práce budú prebiehať podľa plánu a skončia včas, aby sme tú ďalšiu sezónu mohli začať na svojom vynovenom domovskom stánku. S modernými sedačkami, slušnými toaletami, bezpečným východom a kvalitnou krčmou.

Podrobnosti k celému projektu nájdete tu.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru