HC´05 Banská Bystrica- HC Košice 2:4

Pred posledným zápasom základnej časti je už jasné, že skončíme na 4. mieste. Košice ešte môžu pomýšľať na víťazstvo v základnej časti, v prípade, ak uspejú v súboji s nami.

Cestu na štadión si našlo 2453 divákov, ktorí sa prišli poďakovať hráčom za úspešnú základnú časť. Náš sektor je tiež vcelku pekne zaplnený, no pár desiatok ľudí by sa doňho ešte vošlo.

Hokej je kvalitný a pripomína už boje v play off. Atmosféra je zo začiatku vcelku fajn, no postupne nám akosi dochádza dych a fandenie trochu upadá. Líder kotla sa snaží dohovoriť ľuďom v kotli a vyburcovať ich, no nepomáha to. Počas našej zle zahratej presilovky sa dokonca z tribún ozýva aj piskot a v poslednej minúte, kedy inkasujeme do prázdnej brány štvrtý gól, mnohí diváci vstávajú a odchádzajú preč.

Spolu s kotlom však ostáva množstvo ďalších verných fanúšikov, ktorí poďakujú hráčom za výkon a za pekné umiestnenie. Krátko po podaní rúk však ešte zdravíme Paťa Lampera, na ktorého si stále nevieme zvyknúť v inom drese, než s baranom na hrudi…

Pri odchode hráčov do šatne im kričíme, že ich chceme späť a tak sa vracajú, aby sme im mohli ešte raz poďakovať a vyjadriť im priazeň pred najdôležitejšou časťou sezóny. Pozápasové ďakovanie je síce pekné, no trošku rozhárané a nesúrodé, čo je škoda…

V sektore hostí sa zišlo niekoľko desiatok fanúšikov, ktorých bolo počuť a súperovi z Košíc gratulujeme k zaslúženému víťazstvu v základnej časti.

Na záver by sme sa radi poďakovali všetkým z vás, ktorí ste boli v sektore a hučali ste celý zápas, tiež tým z vás, ktorí ste nám pomáhali s fandením z ostatných tribún. Atmosféra mohla byť rozhodne lepšia, potenciál tam bol, ale veríme, že na play off to už bude tip-top!

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru