HC´05 Banská Bystrica- HC Košice 3:1

Niekoľkodňová pauza nám všetkým padla vhod. Vhod nám padli aj výsledky dohrávok Extraligy, ktoré nám dali nádej bojovať o umiestnenie v TOP6 až do konca základnej časti.
Povolená kapacita 25% je opäť vypredaná a tak je v hľadisku okolo 750 divákov, z toho kotol činí 30 hláv.

Support z našej strany je doposiaľ azda najkvalitnejší túto sezónu. Kotol je dobre zložený, náladu v sektore hostí umocňuje aj alkohol, ktorý je vždy zárukou dobrej nálady a fandí sa vtedy lepšie.
Predošlé dva zápasy sme v reportoch boli kritickí voči mnohým fanúšikom, ktorí boli akýsi prispatí a nepomáhali nám vytvárať atmosféru, no tentoraz tribúny žili spolu s nami po celý čas. Impulz, samozrejme, vyšiel aj zo strany hráčov, ktorí hrali kvalitne a obetavo. V závere už publikum, v stoji, odmeňuje hráčov potleskom a všetci sa tešíme z dôležitej výhry.

Po víťaznej ďakovačke pozdravujeme novica v našom drese- Jakuba Urbáneka, ktorý sa v zápase zapísal aj do streleckej listiny, niektorí diváci z céčka zdravia aj Briana Ihnačáka v drese hostí.
Ešte na záver ďakovačka s Weňom a môžeme ísť spokojní domov.

Ďakujeme divákom z ostatných tribún, ktorí tentoraz boli skvelí a naozaj často sa pridávali k povzbudzovaniu a vliali tak silu do žíl našich hráčov!

foto: Dominika Körtvélyesiová , Šimon Ďuriančík , BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner