HC´05 Banská Bystrica- HC Košice 3:2pp

Autor foto- Maroš Búrik

Deň po zápase so SR20 nás čaká súboj s Košicami. Naši hráči natiahli sériu víťazstiev už na päť zápasov a všetci veríme, že zvládneme aj súboj s Košicami a úspešnú sériu si predĺžime.

Na tribúnach je vyše 2500 divákov a v kotli sa nás tiež zišlo viac než obvykle- vyše 80. Je však smutné, že okrem derby zápasu so Zvolenom, sme túto sezónu nedokázali ešte vypredať náš malý štadión…

Atmosféra je od začiatku zápasu dobrá a do fandenia sa zapájajú aj ostatní diváci. Dvojgólové vedenie nášho tímu ešte viac umocní dobrú náladu na tribúnach. Ani vyrovnanie na 2:2 nám neuberá na nálade a kotol neustále fandí po celý čas. Zápas speje až do predĺženia, v ktorom rozhoduje o výhre Tomáš Zigo a na zimáku vypukne obrovská radosť!

Po zápase nasleduje klasická víťazná ďakovačka s hráčmi a ako „hviezdu zápasu“ si tentoraz vyberáme dvojgólového Erica Failleho, ktorý sa vracia na ďakovačku. Okrem neho si ovácie publika užije aj brankár Williams.

Ďakujeme všetkým čo prišli a prispeli svojimi hlasivkami ku kvalitnej kulise. Aj vďaka vám a vašej podpore sme dotlačili našich chlapcov k šiestej výhre v rade a skvele sme sa tak naladili pred derby zápasom vo Zvolene.  Snáď to bude takto pokračovať aj naďalej, či už na ľade, ale aj na tribúnach.

Autor foto- Maroš Búrik

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru