HC´05 Banská Bystrica- HC Slovan Bratislava 4:3pp

V nadstavbovej časti sme v rýchlom slede opäť na domácich tribúnach, keď vítame Slovan, ktorý je náš hlavný konkurent v boji o prvé miesto v tabuľke základnej časti. Už v dňoch pred zápasom je cítiť, že zápas bude trošku špeciálny. Náš sektor však tomu až tak veľmi nenasvedčoval, účasť bola len jemne nadpriemerná, redšie to bolo hlavne v horných radoch, naopak dole to bolo dosť nahustené.

Zápas začali naši barani vo vysokom tempe, čo trošku pomohlo atmosfére v kotli. Pekne sa k nám v priebehu celého zápasu pridávali vedľajšie tribúny, takže atmosféra sa už sčasti približovala k play-off zápasom. Kvalitný hokej tiež napomáha k dobrej kulise, nebola núdza o góly či pekné akcie.
V 55. minúte vypukne obrovská radosť po vyrovnávajúcom góle z hokejky Bubelu. Naši hráči nakoniec potvrdili prvé miesto v tabuľke víťazným gólom v predĺžení z hokejky Martina Krišku.

Za muža zápasu sme si vybrali Mareka Bartánusa, ktorý sa podpísal pod výhru početnými asistenciami, následne sme si zavolali tradične aj Beska.

Na zápas si našlo cestu vyše 2600 divákov, čo sú pekné počty, ale v tejto fáze sezóny sme možno boli už vo väčšom očakávaní, hlavne pri súboji prvého s druhým. Poďakovanie patrí však každému, kto si našiel cestu na štadión, zvlášť do kotla.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner