HC’05 Banská Bystrica- HK Dukla Michalovce 4:3pp

Ďalší zo série domácich zápasov. Hrá sa v utorok, čo sa prejaví aj na návšteve. Oficiálne je na zápase niečo vyše 2000 divákov.

Slávnostné buly vhadzuje tréner Michaloviec Miro Chudý, my skandujeme jeho meno, no náš bývalý kouč nereaguje… Bohvie či nás nepočul alebo mal na saláme, tým sa však už nejdeme zapodievať.

Účasť v kotli je biedna. V minulosti nás tak málo nebývalo ani na zápasoch so SR20. V úvodnej tretine sme v kotli narátali 32 duší. Od úvodu sa snažíme čo to dá, no vzhľadom na počet a zloženie kotla, ktoré nie ideálne, to z našej strany nie je bohvie čo. Diváci naokolo reagujú a snažia sa fandiť spolu s nami. V záverečnej tretine sa počet v kotli zvýši na 39 verných.

Zápas je fajn, no fandenie nás v takom počte a zložení moc nebaví a všetci už odratávame čas do konca zápasu. Hostia dlho vedú, no smrteľné presilovky našich a gól tri minúty pred koncom z hokejky Bartánusa posiela zápas do predĺženia. Na tribúnach zavládne eufória, no niektorí z nás niesu nadšení, že musíme absolvovať extra čas navyše. Víťazný gól, opäť z presilovky, však prichádza rýchlo a pripisujeme si ďalšiu výhru.

Po zápase si riedko zaplnené tribúny užívajú s hráčmi víťaznú ďakovačku, späť si voláme Mareka Bartánusa a už klasicky Beska.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste prišli do kotla. Bolo nás málo, no potiahli sme aj za tých, ktorí neboli. Obrovské poďakovanie patrí fanúšikom z ostatných tribún, ktorí opäť ťahali spolu s kotlom, ďakujeme!

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru