HC´05 Banská Bystrica – HK Dukla Michalovce 5:1

Po dvoch nezdaroch s Nitrou a Slovanom nás čaká zápas s Michalovcami, ktorý sa hrá v neatraktívnom- utorňajšom termíne. Najskôr trochu vládnu obavy ako zložíme kotol, keďže mnohí z našich členov majú pracovné či iné povinnosti, no napokon sa hecli všetci tí čo mohli a bolo to vcelku fajn.

V sektore hostí sa nás znovu zišla zhruba 40-tka verných, oficiálna návšteva bola necelých 700 divákov, takže sa ani nevypredala povolená kapacita 25%.

Bez lídra kotla udržujeme dobrú atmosféru počas celého stretnutia, fandí sa nám o to ľahšie, že naše mužstvo pohodlne vedie a kontroluje zápas. Ostatní diváci sa tiež zapájajú v rámci možností, niekedy viac, inokedy menej, no pomáhajú nám svojimi hlasivkami. Pri spolupráci s hlásateľom, po strelených góloch, je to však trochu slabšie, možno je to spôsobené aj tým, že mnohí hráči majú nové čísla a tak nevedia diváci správne reagovať na výzvu hlásateľa, no po druhom góle sa to zlepšuje.

Po zápase najskôr zdravíme navrátilca, odchovanca a miláčika tribún, Paťa Lampera, po víťaznej ďakovačke si voláme k sebe „muža zápasu“ Petra Melchera s bilanciou 2+1 a na záver už tradične aj brankára Wenningera, ktorý prišiel o čisté konto tesne pred koncom stretnutia.

Bolo skvelé si po dlhom čase vychutnať domácu víťaznú ďakovačku a my pevne veríme, že tie víťazstvá budú pribúdať a UKÁŽEME SILU DOMÁCEHO PROSTREDIA!

Ďakujeme každému kto prišiel a hnal svoj tím vpred spolu s nami!

foto: Dominika Körtvélyesiová (BBonline.sk)

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner