HC´05 Banská Bystrica- HK Nitra 5:3

Po prvý raz v sezóne hráme domáci zápas v utorok. Našťastie, liga už upustila od hracích utorkov a tak ich nie je v sezóne veľa. Pracovný týždeň sa premietol aj do účasti na tribúnach a v kotli, kde to bolo redšie zaplnené. Oficiálna návšteva je 1852 divákov.

Pracovný týždeň sa prejavuje aj na zložení kotla, keď nás nie je veľa a navyše chýba niekto, kto má skúsenosti s rozkrikovaním. Prvých 10. minút sa rozkrikuje len tak z davu, bez megafónu, potom sa toho postupne ujímajú traja mladí chalani, ktorí sa prestriedajú na poste lídra a vyskúšajú si tak tento post. Chalani sa svojej úlohy zhostili obstojne, dôležité je, že vzali na seba zodpovednosť, keď si to situácia vyžadovala. Atmosféra však nie je bohvieaká, no fandí sa po celý zápas. V sektore hostí sa prekvapujúco objavilo azda 40 fanúšikov a patrí im rešpekt za to, že vycestovali takto uprostred týždňa podporiť svoj tím v peknom počte.

My sme si pripísali dôležité víťazstvo, po zápase skandujeme Franka Horu- autora dvoch gólov a Gašpera, ktorí nám venujú extra ďakovačku.

My ďakujeme všetkým, ktorí napriek okolnostiam prišli a pomohli svojimi hlasivkami hráčom k zisku troch bodov.

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru