HC´05 Banská Bystrica- HKM Zvolen 0:1

Nový rok sme odštartovali prestížnym derby zápasom so Zvolenom. Tri dni pred zápasom sa partia mladých chalanov rozhodla, že na zápas pripravia aj choreo. S prípravou sa začalo len deň pred derby a dokončené bolo zhruba dve hodiny pred úvodným hvizdom.

Štadión je slušne zaplnený- 2859 divákov. Náš sektor je tiež plný- oficiálnu kapacitu však stále nevieme, odhaduje sa na 120 ľudí. Sektor je síce plný, no je v ňom napr. príliš veľa mladých hokejistov, ktorí si zvykli chodiť medzi nás.

Zloženie kotla teda nie je ideálne, čo sa prejavuje aj na atmosfére. Fandí sa, no bez pomoci ostatných tribún, ktorá prichádza len sporadicky, to nie je ideálne. Zvolenčania zaplnili svoj sektor, mnoho ich je aj na sedení hneď vedľa a v zápase ich je naozaj dobre počuť. Dá sa povedať, že majú navrch, hoci sa im snažíme vyrovnať. V zápase sme svedkami len jediného gólu, ktorý, žiaľ, padá do našej brány a tak nás bryndziari opäť porážajú.

Po zápase ďakujeme hráčom za výkon. Na záver by sme chceli pochváliť chalanov, ktorí pripravili pekné choreo, tiež každému kto prišiel do kotla a hučal, ale aj ostatným divákom, ktorí fandili spolu s kotlom.

Foto: Maroš Búrik, BBonline,sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner