HC´05 Banská Bystrica- MAC Budapešť 4:3

Po reprezentačnej prestávke prehrali Barani dva zápasy po sebe. Najskôr padli v Trenčíne (išlo o vôbec prvú stratu bodov vonku) a následne prehrali aj domáce derby so Zvolenom.
Zápas s Budapešťou je ideálna príležitosť opäť sa odraziť k lepším výsledkom. V to všetci aj veríme.

Aj napriek menšej kríze je náš tím stále na 3. mieste v tabuľke a na súpera z Maďarska je zvedavých takmer 2200 divákov. Kotol tvorí, už tradične, 50 verných.

Na fanklubovom stretku, počas reprezentačnej prestávky, sme sa dohodli, že na zápasoch, kedy nás bude pomenej, umiestnime bubon na vyššie položené zábradlie a skúsime sa dať viac dohromady. Líder taktiež mení miesto a ide bližšie ku ostatným. Od úvodu sa púšťame do fandenia a atmosféra je vzhľadom na počet v poriadku. Prvá tretina nám veľa radosti nepriniesla a po 20. minútach prehrávame 0:1. Druhé dejstvo je už zaujímavejšie a vďaka presilovkovým  gólom otáčame skóre v náš prospech. Vďaka gólovému koreniu ožívajú aj ostatní diváci a atmosféra sa razom zlepšuje.
Tretie dejstvo znovu veľa vzruchu neprináša, hokej je rozkúskovaný a zápas sa dlho naťahuje. Kotol neustále fandí až do konca zápasu, často sa do pokrikov zapájajú aj ostatné tribúny.
Po zápase si konečne môžeme užiť víťaznú ďakovačku s hráčmi, naspäť si najskôr voláme dvojgólového Southorna a už klasicky Beska.

Ďakujeme každému čo prišiel do kotla, ďakujeme každému čo fandil spolu s nami.
Je skvelé pozrieť sa na okolité tribúny a vidieť tam mnoho fanúšikov, ktorí svojimi hlasivkami pomáhajú preriedenému kotlu. Ste super!

Na zápase, žiaľ, nebol prítomný fotograf, tak nemáme žiadne zábery fanúšikov.