HC´05 Banská Bystrica- Michalovce 4:2

Zápas s Michalovcami je špecifický. Kolo predtým, v Mikuláši, odohral náš kapitán Ivan Ďatelinka 500-tý zápas v drese s baranom na hrudi. Krásny mílnik bystrickej legendy nemohol ostať bez povšimnutia nás- najvernejších. Už tri týždne pred zápasom teda pripravujeme choreo na celú B tribúnu, aby sme Ivanovi vzdali hold. Takto vopred sme ešte nikdy nepripravili choreo, zväčša je to naopak a robíme ho na poslednú chvíľu, haha.

Klub pripravil akciu, kedy si študenti mohli zakúpiť vstupenku na zápas za symbolické euro, čo sa prejavilo aj na návšteve. Na štadióne je oficiálne 2267 divákov. Kotol je tiež slušne zaplnený, rozhodne je nás viac, než na predošlom domácom zápase so Zámkami.

Na začiatku zápasu dostáva Ivan od klubu pamätnú plaketu a my vyťahujeme choreo. Atmosféra počas zápasu je vcelku dobrá, kotol šľape, bavíme sa a často sa do fandenia zapájajú aj ostatní diváci, čím nám výrazne pomáhajú. Tentoraz je nálada na tribúnach počas celého zápasu veľmi dobrá, pretože celý čas vyhrávame a aj samotný zápas je celkom kvalitný. V zápase so Zámkami to bolo presne naopak.

Po konečnom hvizde sa po dlhom čase môžeme tešiť z domáceho víťazstva a užiť si tak aj víťaznú ďakovačku. Tesne pred ňou ešte zdravíme Kabyho v drese hostí. Po ďakovačke si späť voláme Gašpera no a ako inak, aj Ivana. Za výkon v zápase by si to rozhodne zaslúžil Willkins, no naša voľba bola tentoraz jasná.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste prišli na zápas a pomohli nám vytvoriť dobrú domácu atmosféru. Taktiež vďaka partii chalanov, ktorí sa podieľali na príprave chorea.

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru