HC´05 Banská Bystrica- MSHK Žilina 2:1

Od posledného domáceho zápasu (s Plzňou v rámci CHL), ubehlo už vyše týždňa. Takáto prestávka nám v nahustenom programe padla vhod, všetci sme si odpočinuli od hokeja, doliečili sa, načerpali sme novú silu a chuť pred ďalším náročným programom.

Deň pred zápasom sa niektorí stretávame na zimáku a montujeme stojan na reproduktor, ktorý sme kúpili nedávno. Nad týmto krokom sme uvažovali už dlhodobo a konečne sa nám ho podarilo zrealizovať. Sľubujeme si od toho veľa, pretože mikrofón uľahčí prácu lídrovi kotla, ktorý bude môcť vďaka repráku lepšie komunikovať s ľuďmi v kotli, ale aj na ostatných tribúnach.

Žilina nie je až tak atraktívny súper, no na zápas si našlo cestu 2340 divákov, z toho kotol činí 50 hláv. 

Od úvodu fandíme v rámci svojich možností, hokej však nie je natoľko zaujímavý, aby strhol publikum… Napriek tomu sú momenty kedy spolu s kotlom fandia aj ostatné tribúny. Kotol nie je ideálne zložený a chýbajú mnohé známe tváre…  Fandenie nie je až tak živelné, ale hučí však sa celý zápas a atmosféra je fajn. Odmenou nám je výhra našej Iskry!

Po zápase nasleduje tradičná ďakovačka, po ktorej skandujeme meno Mareka Bartánusa, pre ktorého to je po zranení prvý zápas v tejto sezóne. Následne skandujeme meno brankára Baroša, ktorý si vyžiada náš potlesk a následne nám venuje kotrmelec, čím si získava naše sympatie.

Zápas sme ubojovali, či na ľade, ale aj na tribúnach. Ďakujeme každému kto si to odhučal priamo v kotli, ale aj tým, ktorí fandili spolu s nami. Čoskoro nás čaká derby so Zvolenom, tam už atmosféra musí byť o niečom inom!!

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru