HC´05 Banská Bystrica- Nové Zámky 2:4

Základná časť sa blíži ku koncu a play off je za dverami. U divákov cítiť, že sa už o niečo hrá, o čom svedčí aj solídne zaplnený zimák, na ktorý si našlo cestu vyše 2300 divákov. Náš kotol je taktiež pekne zaplnený.

Hokej je kvalitný, atmosféra je solídna. Najmä vtedy, keď potiahnu aj ostatné tribúny, tak to má blízko k atmosfére, aká by mala panovať počas play off. Po dvoch tretinách vidíme len po jednom góle na oboch stranách, v treťom dejstve sa najskôr ujímajú vedenia Zámky, no krátko na to opäť zrovnávame. Keď sa už zdá, že budeme svedkami predĺženia, dve a pol minúty pred koncom inkasujeme nešťastný tretí gól a minútu na to už prehrávame dvojgólovým rozdielom. Diváci sú rozčarovaní, hráči očividne tiež. V závere sa však ešte snažíme popohnať hráčov za kontaktným gólom, ktorý už, žiaľ, neprichádza a tak sme svedkami ďalšej prehry na domácom klzisku.

Po zápase cítiť sklamanie. Ako u hráčov, tak aj u fanúšikov… Napriek tomu poďakujeme chalanom za výkon a oni nám za povzbudzovanie.

My ďakujeme aj všetkým z vás, ktorí ste prišli do kotla a fandili, ale tiež divákom z ostatných tribún, ktorí ťahali spolu s nami!

foto: Štefan Mácsadi, Dominika Körtvélyesiová, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru