HC´05 Banská Bystrica- Spišská Nová ves 4:1

Po štyroch zápasoch sa séria za nerozhodného stavu 2:2 presúva pod Urpín. Svoj návrat na tribúny ohlásili Ultras Iskra. Naposledy, keď sa na hokeji objavili, tak sa rozložili na opačnom konci tribúny… Tentoraz prišli podstatne bližšie, no sektorom na státie opäť opovrhli, s výnimkou spíkra a troch bubeníkov, ktorí dostali priestor v tretej tretine.

Návšteva je takmer o dve stovky vyššia, než na dvoch predošlých domácich zápasoch- 2468 divákov. Náš sektor je zaplnený a mnoho ľudí stojí aj na vedľajšom sektore na sedenie. Na pozícii spíkra sa počas zápasu vystriedajú hneď traja borci, ktorí si podelia po jednej tretine.

Úvod zápasu vyšiel našim hokejistom ako z ríše snov a už v desiatej minúte je vymaľované, keď vyhrávame 3:0. Atmosféra je celý zápas veľmi dobrá, napomáha tomu nielen výsledok, ale aj viac aktívne fandiacich ľudí, vďaka ktorým sa nám darí strhnúť ku fandeniu aj ostatné tribúny a v závere zápasu väčšina divákov tlieska v stoji a po dlhom čase si všetci užívame atmosféru aká panovala v najlepších časoch bystrického hokeja.

Po zápase si vychutnávame víťaznú ďakovačku s hráčmi a následne aj s Jakubom Sedláčekom.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste prišli na zápas a pomohli ste vytvoriť naozaj kvalitnú atmosféru- hodnú play off. Vďaka víťazstvu sme opäť o čosi bližsie semifinále play off!