HC´05 Banská Bystrica- Spišská Nová Ves 5:1

Po posledných výsledkoch a výkonoch máme kus obavy koľko divákov si nájde cestu na zápas, pretože kritiky, najmä na internetových diskusiách, je veľa.

Tribúny sú riedko zaplnené, oficiálna návšteva je však takmer 1800 divákov. Veľa permanentkárov ale asi ostalo doma. Pre nás je podstatné, že počty v našom sektore sú konzistentné a opäť sa nás zišlo okolo 60 verných.

V 6. minúte ideme do vedenia, takže nálada na tribúnach je dobrá. Ešte lepšia je v polovici zápasu, kedy Spišiakom odskakujeme na dva góly. A hoci súper ešte v druhom dejstve znižuje na rozdiel gólu, tretia tretina už patrí nášmu mužstvu a góly strieľame len my.

V sektore je to počas zápasu v poriadku. Fandí sa, bavíme sa, vlastne taká klasika, s tým rozdielom, že sa fandí rozhodne lepšie za priaznivého stavu. Už druhý zápas po sebe nám s fandením aktívnejšie pomáhajú aj ostatní diváci. Veríme, že tých momentov a zápasov, kedy budú aktívne aj ostatné tribúny bude čoraz viac, pretože hráči potrebujú cítiť podporu publika.

Po dvoch mesiacoch si teda môžeme užiť víťaznú ďakovačku na domácom ľade! Sedem domácich prehier po sebe bolo naozaj ťažkou skúškou aj pre tých najvernejších fandov. Veríme, že už budeme doma silnejší a výhry budú pribúdať!

Po víťaznej ďakovačke s hráčmi si späť voláme odchovanca Andreja Bíreša s bilanciou 1+1, následne príde rad na brankára Rahma.

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli do kotla hučať! Nechodí nás možno tak veľa, o to viac si vážime, že to stále ťaháte tí istí. Tiež ďakujeme verným fanúšikom, ktorí sa neotočili mužstvu v ťažšom období, prišli na zápas a fandili spolu s nami.

foto: Dominika Körtvélyesiová, Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner