HC´07 Detva- HC´05 Banská Bystrica 1:4

Po parádnom víťazstve v Košiciach a nervydrásajúcom zápase v Žiline ťahajú barani päťzápasovú víťaznú šnúru.  Čaká nás Detva, kde sa nám veľmi nedarí, no my dúfame, že šnúru potiahneme ďalej.

Do Detvy opäť cestujeme autami. Nakoniec sa nás v kotli zíde približne 50 a ďalší bystričania sedia vedľa nášho sektoru. Nakoľko líder kotla mal meškanie, rozkrikujeme sa sami a úvod je trochu rozpačitý. Prispel k tomu určite aj pomerne rýchly úvodný gól – bohužiaľ do našej siete. Chvalabohu, pár minút na to dorazil líder aj s mladým bubeníkom Ivkom a tak sme hlasivky rozbehli naplno. Energia z tribúny sa preniesla aj na ľad a góly padali už len do detvianskej brány. Zápas sa odohrával v dobrej atmosfére, ku ktorej prispeli oba fankluby. Trochu nás však mrzí, že do družobného pokriku Iskra a Detva sa zapojilo minimálne domácich, rovnako aj pozdrav Zdravíme Detvu sa stretol so slabou odozvou. Aspoň čiastočne nám to vynahradili hráči, ktorí otočili stav stretnutia,  zápas sme nakoniec vyhrali 4:1 a víťaznú šnúru natiahli na číslo šesť. Po zápase sa nám chalani odvďačili klasickou ďakovačkou a s úsmevom zamierili do šatne. Viditeľne spokojní ešte po ceste popodávali ruky fanúšikom, čakajúcim pri plote.

Ďakujeme všetkým, ktorí vycestovali do Detvy a prispeli k dobrej prezentácii. Osobitné poďakovanie patrí mladému bubeníkovi Ivkovi, ktorý opäť ukázal, že má naozaj dobrý potenciál.

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru