HKM Zvolen- HC´05 Banská Bystrica 6:3

Derby vo Zvolene

Štefanské výjazdy vždy patria medzi najlepšie. A Štefanský výjazd do Zvolena?! No proste TOP!

Pre fanúšikov je pred výjazdom k dispozícii punč, ktorý pripravil klub Urban Spot, za čo majiteľovi tohto podniku Erikovi Oslancovi veľmi pekne ďakujeme.

Sektor hostí je veľmi slušne zaplnený (počet však nevieme odhadnúť) a na sedení hneď vedľa je, už tradične, taktiež množstvo bystrických fanúšikov. Po veľmi dlhom čase sa teda naše počty priblížili k starým dobrým časom.

Atmosféra je počas celého zápasu vynikajúca o čo sa starajú oba fanúšikovské tábory. Na štadióne je vyše 5000 divákov! Domáci hokejisti majú celý čas navrch, v jednom momente dokonca vedú už 4:1, domáci fanúšikovia majú teda viac dôvodov na radosť, no platí, že na výjazde sa vždy fandí lepšie a my sa bavíme aj za nepriaznivého stavu. V momentoch, keď náš tím postupne zníži na 2:4 a následne na 3:4 je podpora z našej strany naozaj skvelá a všetci razom ožijú ešte viac! Veľká škoda je, že na výjazde chýba megafón, aby mohol líder ešte lepšie komunikovať s ľuďmi…

Záverečné dve minúty, kedy inkasujeme šiesty gól do prázdnej brány a prebehne aj bitka medzi našim Bačom a domácim Sládokom, sa už nesústredíme na fandenie, ale prevládajú len nadávky na súpera, čo je škoda…

Po konečnom hvizde sa v našom sektore objaví aj nejaké pyro, následne poďakujeme hráčom za výkon a odchádzame domov.

Po výjazde mnohí z nás pokračujú na rôznych Štefanských zábavách do rána bieleho.

Ďakujeme každému z vás, kto ste si našli čas a vycestovali ste do Zvolena! Sektor bol po dlhom čase plný, atmosféra z našej strany tiež kvalitná, škoda len toho výsledku. Ďakujeme tiež Urban Spotu za skvelý punč.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner