Play off so Spišskou

V tohtoročnom štvrťfinále play off nás čakal rovnaký súper ako pred rokom- Spišská Nová Ves. Vtedy sa séria skončila až po sedem zápasovej bitke, tentoraz bolo rozhodnuté už po štyroch zápasoch. Postupne sme Spišiakom podľahli 2:3pp, 2:4, 3:4pp a 3:6.

Úvodné dva súboje sa hrali na ľade súpera- v pondelok a utorok. Na prvý sme vypravili autobus, v ktorom bolo 35 fanúšikov a dokopy sa nás v sektore hostí zišlo vyše 50. Na druhý zápas sa išlo individuálne a počet fanúšikov bol okolo 30 ľudí. Support z našej strany bol samozrejme lepší počas prvého zápasu, kedy bolo zloženie fanúšikov kvalitnejšie. Spišiaci doma vytvorili dobrú kulisu, hoci tá minuloročná z ich strany bola asi o čosi lepšia.

Domáce súboje sa hrali v piatok a v sobotu, takže pre hostí ideálne dni na výjazd. Hostia pricestovali v pekných počtoch a predviedli kvalitný support. My sme poskladali lepší kotol v sobotu než v piatok. Na druhom zápase sme mali aj hostí z Mladej Boleslavi a Havlíčkúvho Brodu, ktorí k nám pricestovali v počte 13 kusov a venovali sme sa im už niekoľko hodín pred zápasom. Posilnení alkoholom a motivovaní prítomnosťou našich nových kamarátov sme v druhom zápase vytvorili dobrú atmosféru a bavili sme sa do samotného konca aj napriek prehre. Po zápase sme poďakovali hráčom za celú sezónu a užili sme si s nimi ďakovačku akoby sa postúpilo do ďalšieho kola.

Hoci sa pre nás sezóna skončila, načasovanie pre nás prišlo úplne ideálne. Sezónu sme zapili spoločne s našimi priateľmi z Česka a aj našimi hokejistami v uliciach mesta a skvele sme sa zabavili do skorých ranných hodín.

Na záver by sme sa radi poďakovali všetkým z vás, ktorí ste vycestovali na zápasy do Spišškej, ale tiež tým, ktorí ste prišli do kotla na domáce zápasy alebo povzbudzovali spolu s nami z ostatných tribún. Ďakujeme tiež ľuďom z Bolky a Brodu a tešíme sa na ďalšie stretnutia. Ďakujeme vám tiež za sezónu a verme, že tá nasledujúca bude zas o čosi lepšia.

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru