Prípravné zápasy HC´05

Čas od skončenia uplynulej sezóny nám ubehol rýchlo a ani sme sa nenazdali a opäť tu máme hokejový kolotoč.

V domácom prostredí sme si postupne zmerali sily s českou Jihlavou (7:3, 1156 divákov), prvoligovou Žilinou (6:4. 1213 divákov) a extraligovými Novými Zámkami (4:5, 723 divákov).

Po dlhej prestávke sme čakali, že hlad po hokeji bude u fanúšikov väčší. Vstupné na zápasy bolo príjemných 5€. Návštevu na zápase so Zámkami ovplyvnil aj Radvanský jarmok a tiež dôležitý zápas našej futbalovej repre.

Počty v kotli boli na prípravu vcelku fajn, poznáme aj tábory, ktoré na prípravných zápasoch nefandia vôbec. Ale sústreďme sa na seba. V zápase s Jihlavou bolo zloženie kotla najlepšie, za zmienku stojí chorál, ktorý sme ťahali snáď 15 hracích minút vkuse. So Žilinou bol kotol zhruba rovnako zaplnený a fandilo sa tradične celý zápas. So Zámkami, aj pre vyššie spomenuté okolnosti, bol kotol riedko zaplnený- žišlo sa nás len okolo 30, no snažili sme sa v rámci možností čo najviac to šlo.

Na záver by sme sa chceli poďakovať všetkým z vás, ktorí ste prišli do kotla a tiež divákom z ostatných tribún, ktorí sa pridávali do fandenia spolu s nami. Sezóna nám klope na dvere, veríme, že počas ligových zápasov budú tie počty a atmosféra omnoho lepšie.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru