Rozhodujúci siedmy zápasy štvrťfinále play off

Rozhodujúci siedmy zápas na domácom ľade, navyše, v semifinále na víťazný tím čaká Zvolen. Čo viac si priať.

Na poslednom domácom zápase panovala veľmi dobrá atmosféra, vtedy však ostal sektor hostí prázdny. Tentoraz však čelíme veľkému množstvu fanúšikov hostí, ktorí zaplnili svoj sektor a k tomu aj sedenie hneď vedľa. Ešte žiaden fanúšikovský tábor- dokonca ani Zvolen- nepricestoval v takom počte (odkedy štadión prešiel rekonštrukciami k súčasnej podobe).

Dohovárači tentoraz neriešili nič na vlastnú päsť, ozvali sa nám kvôli lístkom, prišli normálne do kotla a hučali spolu s nami. Veľký to pokrok…

Hučí sa celý zápas, no proti presile nemáme šancu a Spišiaci si u nás vytvárajú domáce prostredie. Vo chvíľach, kedy sa do fandenia zapájajú aj ostatní diváci je to dobré, najmä keď zaznie povestné A BY A BY A BYSTRICA! Zápas je po celý čas vyrovnaný a za stavu 2:2 sa ide do predĺženia. To, žiaľ, netrvá dlho a hostia ho ukončujú streleným gólom a tak nám ostanú len oči pre plač.

Po zápase ďakujeme našim hráčom za snahu počas zápasu, ale aj za celú sezónu a musíme sa prizerať ako Spišiaci na našom ľade oslavujú postup medzi štyri najlepšie tímy.

Sezóna je za nami. Po hernej, ale aj fanúšikovskej stránke bola ako na hojdačke. Spišiakom gratulujeme k postupu, našim hráčom ďakujeme za peknú sezónu a ďakujeme tiež všetkým z vás, ktorí ste chodili do kotla a aktívne sa podieľali na fandení počas domácich zápasoch!

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner