Štefanský výjazd do Popradu

Štefanské výjazdy už roky patria medzi tie najlepšie. Ľudia sú na sviatky doma a majú chuť sa zabaviť. Vhodná príležitosť je práve výjazd.

Tentoraz môžeme zhodnotiť, že výjazd do Popradu bol vcelku fajn, no jednoznačne patril medzi tie najslabšie „štefanské“. Do Popradu vyráža autobus s 50-timi fanúšikmi. V sektore nás dopĺňa nejakých 20 fanúšikov, ktorí vycestovali vlastnou trasou. V minulosti sme vedeli dať v tento termín omnoho lepšie počty.

Fandenie počas zápasu je v pohode, ťahá sa, klasicky, celý zápas. Pri počte a zložení kotla je to vcelku fajn. Hoci s domácimi prehrávame už 0:2, tak naši hráči neskladajú zbrane a za neúnavné povzbudzovanie nás najskôr odmenia znižujúcim gólom, aby následne minútu pred koncom vyrovnali. Druhý zápas po sebe a rovnaký scenár- vyrovnávajúci gól minútu pred koncom- fantázia. V predĺžení strieľame ďalší gól a tak si môžeme užiť víťaznú ďakovačku!

Po príchode domov sa rozliezame v bystrických podnikoch a slávime víťazstvo do rána bieleho.

Ďakujeme každému z vás, kto vycestoval do Popradu a aktívne podporoval svoj tím! Na sedení vedľa nášho sektoru sme videli množstvo Bystričanov, je škoda, že sa nepridali k nám, aby nás bolo v sektore viac.