Výjazd do Nových Zámkov

Úvod sezóny sa niesol sériou domácich zápasov. Okrem stretnutia v Prešove, kam sme nevycestovali, bola prvá možnosť  vycestovať na súperov štadión do Nových Zámkov. Tak teda neváhame!

Nové Zámky – HC´05 Banská Bystrica 1:3

Pôvodne plánujeme do Zámkov objednať autobus. Keďže však postupne odpádávajú nejakí ľudia, ktorí pôvodne mali ísť, volíme ako najlepšiu možnosť objednať dve 9-miestne dodávky od firmy AutogroupBB.V sektore hostí sa nás napokon schádza presne 22 kusov a predvádzame neustály support počas celého zápasu. Dobre naladení, odetí do tekutého svetra, sa skvele bavíme a ukazujeme, že aj v menšom počte sa dá vytvoriť dobrá atmosféra.

Domáci kotol sa prezentuje slušným počtom a taktiež neustálym supportom. Registrujeme, že v Zámkoch to poslednú dobu ide po fanúšikovskej stránke hore, čo domáci aj potvrdili, hoci, možno sme od nich čakali ešte niečo viac, ale bolo to spôsobené možno aj akustikou na štadióne.

Našu náladu umocňuje fakt, že hráči hrajú skvele, bojujú a v zápase celý čas vedieme. Ku koncu zápasu už síce sily ubúdajú, aj hráčom a aj nám, no spoločne to dotiahneme do trojbodového konca!

Po zápase si s hráčmi užívame chuť víťazstva, dáme si prekrikovačku a ešte sa nám kus povenuje brankár Rahm. Využívame, že parkujeme pri autobuse našich hráčov a tak ich po zápase ešte čakáme a vyjadrujeme im našu podporu. Niektorí hráči, tak ako aj my, si to náramne užívajú!

My sa chceme poďakovať každému, kto vycestoval na tento výjazd. Počas pracovného týždňa to skrz prácu nie je jednoduché, no sme radi, že sa nás nazbieralo aspoň toľko a výjazd sme si skvele užili.

Ďakujeme aj nášmu partnerovi BILIARD CLUB 8 za finančnú podporu výjazdu a tiež spomínanej požičovni áut AutogroupBB.

foto: HC´05, Štefan Máscadi

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru