Výjazd do Spišskej na šiesty zápas play off

Posledný zápas v Spišskej sa hrá v sobotu, náš tím v sérii vedie 3:2 na zápasy a na Spiš teda cestujeme s vidinou ukončenia série.

Záujem o výjazd je fajn, autobus nie je problém naplniť, veľa ľudí cestuje aj po vlastnej osi. Celkovo sa nás v sektore hostí schádza okolo 90, čo je super počet, ale na to, že sa hrá v sobotu, tak mohol byť rozhodne lepší!

Čo sa týka zostavy, tak tá nie je bohvie aká… V tomto prípade platí, že kvantita nerovná sa kvalite. Z kotla nás vycestovalo azda 20, zvyšok tvoria najmä bežní fanúšikovia nášho klubu. Oproti nám stojí vypredaná aréna.

Domáci od začiatku nepredvádzajú nejaký fantastický support, to sa však mení v tretej tretine, kedy už ženie svoj tím za víťazstvom nabudený štadión. My fandíme počas celého zápasu, no nie je to bohvie čo. Darmo, kvalita chýba.

V stretnutí napokon ťaháme za kratší koniec a tak sa séria sťahuje späť do Banskej Bystrice. Napriek prehre je počas cesty domov nálada dobrá a všetci si užívame výjazd.

Chceme sa poďakovať všetkým z vás, ktorí ste si našli čas a vycestovali ste podporiť svoj tím! Na výjazde sa objavilo kopec nových tvárí, ktoré boli na výjazde po prvý raz, veríme, že sa vám páčilo a vycestujete s nami aj nabudúce. Ďakujeme, že ste fandili a hájili naše farby.

Chceme sa poďakovať aj partnerom FAJN kebab a Billiard club 8 za finančnú podporu výjazdu.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru