Výjazd do Spišskej na tretí zápas play off

Po domácom dvojzápase je stav série nerozhodný 1:1. Tretí zápas série sa hrá v nedeľu, čo je ideálny termín na výjazd.

Z Bystrice vyráža plný autobus a spolu s fanúšikmi, ktorí vyrazili vlastnou trasou sa nás napokon v sektore hostí schádza presne 70. Počet je dobrý, no rozhodne mohol byť aj lepší.

Štadión v Spišskej je veľmi pekne zaplnený, veď play off Extraligy sa tam hrá po 25 rokoch. Oficálna návšteva je 4500 divákov a na začiatku zápasu sa domáci prezentujú kartónovačkou na jednej tribúne.

My sa hneď od úvodných minút púšťame do fandenia, žiaľ, v polke prvej tretiny sa odlomila šrouba na bubne a to nám trošku komplikuje situáciu. Našťastie, po chvíli sa nám bubon darí provizórne opraviť a používame ho do konca zápasu. V stretnutí sa nám darí, naši hráči strieľajú až päť pekných gólov, zatiaľ čo Spišiaci sa presadzujú len dva razy a tak sa na konci zápasu môžeme tešiť z dôležitej výhry.

Domáci fanúšikovia po celý zápas vytvárajú dobrú atmosféru, no ani my sa nenecháme zahanbiť a celý čas ideme naplno. Po zápase nám prichádzajú hráči poďakovať za podporu a spoločne si užívame chuť dôležitého víťazstva počas ďakovačky.

Po zápase sme si povedali, že sa zahráme na „japonských fanúšikov“ a pri odchode sme po sebe poriadili náš sektor. Za zmienku stojí, že počas celého zápasu boli v našom sektore prítomní aj hráči, ktorí do súboja nezasiahli- Jendek, Holenda a Bača.

My sa chceme poďakovať každému z vás, kto ste si našli čas a vycestovali ste do Spišskej. Hráči nás cítili, vedeli, že v tom nie sú sami a zápas aj vďaka našej podpore zvládli víťazne.

Ďakujeme tiež klubu, ale aj partnerom FAJN kebab a Billiard club 8 za finančnú podporu výjazdu!

V Spišskej nám oznámili, že ak nás na zápas nepríde aspoň 50, tak nám nesprístupnia sektor. Na pondeľňajší výjazd nebol dostatočný záujem, tak sme na Spiš nič neorganizovali, ale v sektore hostí hájila naše farby aspoň desiatka verných fanúšikov, ktorí vycestovali podporiť náš tím, žiaľ, ani ich prítomnosť hráčom nepomohla a tak sa séria vracia späť pod Urpín za stavu 2:2 na zápasy.

Vo štvrtok nás čaká ďalší domáci zápas a v sobotu výjazd do Spišskej. Veríme, že na Východ vycestujeme s postupovým mečbalom. Organizovať budeme aj výjazd, tak sleduj náš facebook.

foto: Šimon Ďuriančík, HC´05

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru