Výjazd do Trenčína

Predkolu play off sme sa všetci chceli vyhnúť. V prvom rade sme si chceli užiť viac voľna a odpočinúť si, zároveň ušetriť nejaké peniaze na play off. Všetko zlé, je však na niečo dobré, pretože výjazd je výjazd! Navyše, zápasy v Trenčíne sa hrali počas víkendu čo bol bonus.

Do Trenčína sme zvolili individuálnu dopravu, výnimkou bol 17-miestny mikrobus. Niekoľkí prichádzajú do mesta módy skôr a užívajú si slnečné popoludnie na teraske na krásnom námestí. V sektore hostí sa nás napokon zišlo vyše 50, čo je fajn číslo, no možno sme v kútiku duše čakali aj trošku lepšiu účasť, keďže bol víkend.

Na trenčianskom zimáku je takmer 2700 divákov a atmosféra je počas celého zápasu dobrá. My neleníme a snažíme sa domácim konkurovať. V polovici zápasu prehrávame o dva góly, no na nálade nám to neuberá a robíme si ďalej svoju robotu. V úvode tretieho dejstva sa dvoma gólmi v krátkom slede vraciame späť do hry a to sa nám už fandí omnoho lepšie. Žiaľ, vyrovnaný zápas speje do predĺženia a tam už je to z našej strany veľká bieda. Niektorých zmohol alkohol, iných únava po celom dni… síce sa fandí, no už nám akoby došla para a chýbajú tomu emócie. Žiaľ, v nadstavenom čase sme toho veľa neukázali. Navyše, po inkasovanom góle, napokon prehrávame 2:3.

Sklamanie z prehry strieda ďalšie sklamanie, keď nahnevaní a sklamaní hráči odchádzajú hneď do šatne, bez toho, aby sa nám prišli poďakovať. Našťastie, ruský bek Kostromitin sa zachoval správne a stiahol so sebou aj zvyšok borcov čo ostali na striedačke a prišli sa nám poďakovať aspoň oni: Belányi, Kabáč, Šoltés, Tamáši, Jendroľ, Bača, Fossier, Bždoch a spomenutý Kostromitin, za čo im pekne ďakujeme!

Po zápase odchádzame sklamaní domov a niekoľkí zapíjame smútok z prehry do skorých ranných hodín v známom bystrickom podniku.

Keďže sme verili, že ťažkú sériu ukončíme už v najskoršom možnom termíne, zamerali sme sa na sobotňajší zápas. V nedeľu vycestovalo do Trenčína zhruba 15 verných, ktorí ani nefandili, no mali to šťastie, že aspoň oni boli svedkami víťazstva a pozápasovej ďakovačky s hráčmi.

My ďakujeme každému kto vycestoval do Trenčína a aktívne povzbudzoval našich! Výjazdík to bol solídny, teraz nás už čaká atraktívne derby s našim najväčším rivalom zo Zvolena!

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner