Výjazd do Zvolena

V sérii so Zvolenom prehrávame už 1:3 na zápasy. Pozitívne je, že výjazd opäť vychádza na atraktívny deň- piatok. Ľudí sa snažíme motivovať tým, aby sa šli aspoň rozlúčiť so sezónou a poďakovať hráčom za výkony v nej. Samozrejme, do Zvolena cestujeme s vierou, že zápas zvládneme a séria sa vráti pod Urpín.

HKM Zvolen- HC´05 Banská Bystrica 3:2pp

Do Zvolena nás tentoraz vycestovalo menej než na prvý zápas, no viac, než nás bolo na tom druhom. Dajme tomu, že taká stovečka nás tam mohla byť (nechce sa nám to počítať). Návšteva konečne presiahla 4000 divákov!

Zvolenčania sa na začiatku zápasu opäť prezentujú choreom a vytvárajú dobrú atmosféru, ku ktorej, samozrejme, prispievame aj my naším neustálym supportom. K dobrej atmosfére prispieva aj vývoj zápasu, ktorý je až do samotného záveru vyrovnaný a tak musíme ísť do extra času. Pred predĺžením sa pri našom sektore objavuje skupinka bryndziarov, ktorí sa nás snažia vyprovokovať, no ich počin je skôr na smiech a neberieme ho vážne. Veď po chvíli všetko vyriešia „až“ dvaja usporiadatelia. V nadstavenom času už chýbajú sily nám, aj našim hráčom a hoci sa všetci snažíme, na ľade aj na tribúne, nestačí to a Zvolen postupuje do semifinále. Po zápase spievame chorál „Iskra majstrom je“ , pod sektor prichádzajú hráči, na ktorých vidno vďaku za našu podporu, nielen v zápase, ale aj počas celej sezóny. Dáme si s nimi prekrikovačku a sklamaní odchádzame domov.

Po príchode do Bystrice sa zhromažďujeme pred našim štadiónom, kde čakáme na našich hráčov, ktorých vítame rovnakým chorálom ako sme ich odprevádzali zo Zvolena „Iskra majstrom je“ a spoločne si ďakujeme za sezónu. Noc sa nesie v znamení zapíjanie konca sezóny.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste ešte našli peniaze a čas, aby ste vycestovali do Zvolena a či ste už boli s nami v sektore alebo vedľa na sedení, ďakujeme, že ste fandili a boli ste podporiť a rozlúčiť sa s našimi hráčmi! Taktiež vďaka tým z vás, ktorí ste neboli na zápase, no prišli ste aspoň pred náš zimák poďakovať chalanom.

Sezóna je za nami, nebola jednoduchá, no užili sme si ju a tešíme sa na tú novú.

[embedfb https://www.facebook.com/watch/?v=663634618077426]

foto: Štefan Plevo, Dominika Körtvélyesiová, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru