Winter classic, akcia aká tu ešte nebola…


Winter classic, akcia aká tu ešte nebola a možno ani nebude, ak áno, tak už pravdepodobne bez našej účasti. Najväčšie hokejové derby na Slovensku, šláger kola medzi prvými dvoma celkami tabuľky, navyše pod holým nebom a pred 7500 divákmi.

Toto samo o sebe sú dostatočné lákadlá, aby sme si všetci toto podujatie náramne užili. No je len na nás, aby sme z tohto športového sviatku spravili všetkým aktérom ešte väčší zážitok, na ktorý budeme spomínať do konca života.

Áno, hovoríme o fantastickej atmosfére, ktorú môžeme spoločne vytvoriť. Črtá sa vyše 2500- členný kotol, s priľahlými tribúnami, na ktorých budú istotne ďalší Bystričania môže byť toto číslo omnoho vyššie. Ak všetci spojíme svoje sily, dáme do toho povestné Bystrické srdiečko, atmosféra môže byť naozaj fantastická!

Je jedno, či si fanklubák, starý, mladý, chlap, či žena. Je jedno, či chodíš na hokej desiatky rokov alebo sa na zápasoch objavíš zriedka. Toto je akcia, ktorá sa zapíše do dejín a my sme tí, ktorí budú písať históriu. Tak sa odprezentujme tak, aby sa o tomto zápase dlho písalo a rozprávalo, ale nielen kvôli kvalitnému predstaveniu hráčov na ľade, ale predovšetkým kvôli ľuďom na tribúnach, ktorí sa prídu hokejom baviť a vytvoria atmosféru aká na Slovensku nemá obdoby.

Kotol

Žiadame tých, ktorí majú chuť aktívne fandiť a hnať náš tím počas celého zápasu, za akéhokoľvek stavu, aby sa umiestnili do stredu tribúny, kde bude aj fanklub s bubnami (viď obrázok č.1). Tí, čo už z rôznych dôvodov nechcú aktívne fandiť a prispieť tak k skvelej atmosfére, prosíme vás, aby ste sa postavili po bokoch tribún (nebojte sa, odvšadiaľ je dobrý výhľad), nepokazíte tak zážitok nám, ale ani sebe. Vám nebudú vadiť ľudia, ktorí sa chcú zabávať, spievať, povzbudzovať a vy zas uvoľníte miesto niekomu takému, čo má chuť užiť si zápas so všetkými týmito neresťami.

 Choreá

Na zápas máme pripravené aj dve choreá. Hneď na začiatku zápasu odprezentujeme ,veľké, 28×10 metrové, ktoré bude umiestnené od prvých po tretie schody (viď obrázok č. 2), na zvyšku tribúny budú mávacie vlajky, ktorými budete mávať. V priebehu zápasu je pripravená aj tradičná „kartónovačka“, keď rozdáme červené a biele papiere, ktoré budete držať nad svojimi hlavami. Prosíme vás, aby ste boli disciplinovaní, počúvali pokyny človeka s megafónom a aby aj vďaka vašej pomoci boli choreá pekne odprezentované a vznikli pekné fotky.

 Pyro

Pyrotechnika, žiaľ, na zápase nie je povolená. Žiadame vás preto, aby ste nič nedoniesli a neodpaľovali ani na vlastnú päsť. Na zápase platí zákon o športe, takže v prípade použitia pyrotechniky, či už priamo na štadióne alebo mimo neho môžete byť trestne stíhaní.

Parkovanie

V okolí štadióna nie je možné parkovať. Dve hodiny pred zápasom a po zápase, však po preukázaní sa lístkom zo zápasu, môžete využiť MHD zadarmo.


Veríme, že sa už všetci náramne tešíte na túto udalosť. Príďte na zápas včas, aby sme hneď od úvodných minút mohli hnať našich vpred a aby sa kvalitne odprezentovalo úvodné choreo.
Buďme k sebe tolerantní, ústretoví, rešpektujme sa navzájom. Hlavne si poriadne užime tento hokejový sviatok, aby sme mali na čo v dobrom spomínať a aby tí, čo na zápase z rôznych dôvodov chýbali, mohli ľutovať, že premeškali toto veľkolepé predstavenie.

SPOLU SME SILNEJŠÍ!
ZA BYSTRICU!

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner