HC´05 Banská Bystrica- Nové Zámky 1:2

Tri týždne trval hokejový pôst pod Urpínom, keďže sme mali sériu zápasov von a bola aj reprezentačná prestávka. Zápas so Zámkami je venovaný Svetielku nádeje.

V rovnaký čas ako hokejová Iskra hrá domáci zápas aj futbalová Dukla. Navyše, oba zápasy sú vysielané v televízii. Napriek týmto negatívnym faktorom je na zápase prítomných vyše 2100 divákov, čo je pekná návšteva. V kotli sa nás schádza takmer 70, čo nie je zlé číslo, no nebyť vyššie spomenutých faktorov, pravdepodobne by nás bolo o čosi viac, no niektorí uprednostnili futbal či TV prenos.

Zápas nie je extra atraktívny, atmosféra tiež nestojí za veľa, hoci sa fandí celý zápas. Ľuďom sa akosi nechce, výsledok a hra tiež nepridávajú divákom na pohode… Gól v sieti súpera vidíme až minútu pred koncom, kedy koriguje Turnbull, no na viac sa už naši hráči nezmohli a tak strácame dôležité body v boji o hornú šestku. Po zápase poďakujeme hráčom za snahu, hoci mrzí, že polka kotla odišla bez poďakovania sa.

My ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste si našli čas, uprednostnili ste hokej pred futbalom, telkou, či inou aktivitou, prišli ste do kotla a hučali ste. Základná časť nám pomaly končí a pred nami sú posledné tri domáce zápasy.

foto: Maroš Búrik, BBonline.sk

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru