Domáci Zápas so Slovanom

Dlhšiu pauzu sme si všetci užili, pretože program domácich zápasov bol od začiatku sezóny extrémne nabitý. Slovan roky patrí medzi divácky najatraktívnejšie celky súťaže, žiaľ, aj tentoraz nie je štadión vypredaný a predaných je necelých 2450 vstupeniek. Kotol je vcelku dobre zaplnený, no taktiež nepraská vo švíkoch.

Výkon našich hokejistov nie je nejak oslnivý a góly v našej sieti pribúdajú… Napriek tomu neustále fandíme a snažíme sa udržať atmosféru na slušnej úrovni. Žiaľ, po druhej tretine prehrávame už 0:3 a keďže domáci zápas futbalovej Dukly začína tesne po hokeji, mnohí diváci, vrátane ľudí z kotla, sa rozhodnú odísť zo zápasu skôr, aby sa včas stihli presunúť na Štiavničky. Kotol je v tretej tretine teda redšie zaplnený, no tí čo ostali fandia naďalej, hoci sme svedkami ďalších dvoch gólov v našej sieti a tak je konečné skóre zápasu 0:5 v náš neprospech.

Frustrácia z ďalšej domácej prehry vyústi až do toho, že krátko po zápase zvešiavame bubny a vlajku a okrem potlesku pár verných neprebehne tradičné poďakovanie hráčom po prehratom zápase…

Prehry nášho tímu bolia, no tie domáce dvojnásobne…

Na zápase bolo prítomných aj množstvo fanúšikov hostí, ktorí slušne zaplnili svoj sektor a okrem toho ich mnoho sedelo aj vo vedľajšom sektore C4.

Na záver už len tradičné poďakovanie ľuďom, ktorí prišli do kotla a hučali aj za takýchto okolností. Tiež ďakujeme tým divákom, ktorí nám z ostatných tribún pomohli s fandením.