HC´05 Banská Bystrica- HC Orli Znojmo 1:4

Dočkali sme sa! Rok a pol trvajúca pauza kvôli korone je za nami. V prípravnom zápase s českým Znojmom sme sa rozhodli, že vycestujeme do Zvolena, sformujeme kotol a budeme fandiť nášmu tímu.

Na tribúne zvolenského zimáku sa nás zišlo presne dvadsať, zloženie kotla bolo vcelku fajn, dobrá partia je vždy základ dobrej nálady, ktorá panovala počas celého zápasu.

Netradične sformovaní, nad jedným zo vstupov na tribúnu, s malým bubnom, sme fandili po celý čas. Slabšia bola len úvodná polovica druhej tretiny, kedy mnohí z nás uviazli v dlhom rade v bufete a vrátili sa kus neskôr. Nepriaznivý výsledok nám vôbec neprekážal, užívali sme si, že môžeme robiť to, čo nás tak baví a čo nám tak veľmi chýbalo.

Návšteva na zápase nebola veľká, na predmestie vycestovalo pár stovák bystrických fanúšikov, na naše šťastie takých, ktorí mali chuť fandiť spolu s nami a tak sa často zapájali a naše pokriky a chorále sa teda skvele ozývali na prázdnom štadióne.

Po zápase ďakujeme našim hráčom, napriek prehre si s nimi dávame prekrikovačku a následne skandujeme meno nášho gólmana, odchovanca Filipa Belányiho, ktorý nám venuje menšiu ďakovačku.

My ďakujeme všetkým, ktorí fandili spolu s nami a pričinili sa tak o žičlivú atmosféru, veríme, že čoskoro si ju už užijeme aj na vlastnom štadióne.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru