HC´05 Banská Bystrica- Liptovský Mikuláš 7:2

Autor foto: Maroš Búrik

Zápas s Liptákmi sa pôvodne mal hrať vonku, no pre rekonštrukciu zimného štadióna v Mikuláši si kluby vymenili domáce prostredie.

Na štadióne je vcelku solídna návšteva 2300 divákov, kotol je zo začiatku zápasu redšie zaplnený, no postupne v priebehu zápasu prichádzajú oneskorenci a tak nás je v kotli nejakých 50 „pózerov“.

Prvú tretinu ideme bez klasického lídra na plote, líderskej úlohy sa chopil jeden z „borovičkárov“, ktorý udáva tempo fandenia. Od druhej tretiny sa už stavia na plot jeden z tradičných lídrov, k dispozícii už má aj nový megafón, vďaka ktorému môže lepšie pracovať s kotlom a priľahlými tribúnami.

Atmosféra je počas celého zápasu dobrá, konečne prichádza impulz aj z ľadu, keď náš tím forsíruje kvalitný útočný hokej, so siedmimi gólmi v sieti súpera. Na tribúnach je teda po dlhšom čase skvelá nálada a ľudia povzbudzujú spolu s kotlom vďaka čomu je atmosféra kvalitná. Ako sme už spomínali vyššie, kotol tiež ide postupne hore, spolu s príchodom ľudí, ktorí sa opozdili.

Po zápase nasleduje tradičná víťazná ďakovačka s hráčmi, následne si ako „hviezdu zápasu“ voláme späť Tomáša Toroka, hneď po ňom nasleduje brankár Williams.

Ďakujeme všetkým čo si našli čas a prišli do kotla. Ďakujeme tiež tým, ktorí už tradične fandili spolu s kotlom a prispeli tak k dobrej kulise. Ešte to má ďaleko od majstrovskej atmosféry akú sme vytvárali posledné sezóny, no veríme, že časom všetko do seba zapadne- na ľade, na tribúnach- a zase bude na našom starom, no útlom štadióniku vládnuť fantastická atmosféra.

Autor foto: Maroš Búrik

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru