HC´05 Banská Bystrica- Nové Zámky 6:3

Reprezentačnú prestávku sme si vyplnili ďalšou besedou s našimi hráčmi, tentoraz  pozvanie medzi nás  prijali Marek Bartánus s Michalom Kabáčom. Okrem toho sme si poriadne oddýchli od hokeja, doliečili sa a nabrali nové sily pred ďalším náročným extraligovým programom.

Na zápas so Zámkami je oficiálne zvedavých vyše 2300 divákov, kotol činí okolo 60 fanúšikov.

Pred zápasom vešiame na plot transparent venovaný navrátilcovi Tomášovi Matoušekovi a s úvodným buly sa púšťame do fandenia. S pribúdajúcimi minútami sa atmosféra zlepšuje, pretože postupne prichádzajú do kotla mnohí oneskorenci. Hokej je po dlhom čase svižný a kvalitný, čo oceňujú aj ostatní diváci a aktívne sa zapájajú do fandenia. V kotli to tiež žije celý zápas a celozápasový support je vcelku kvalitný. V závere spokojní diváci oceňujú našich hráčov potleskom v stoji a zimákom sa nesú naše oslavné chorále.

 

Po zápase zdravíme Koša v drese hostí, za čo nám sne pomyselný klobúk z hlavy, nasleduje klasická víťazná ďakovačka a hoci si honor „muža zápasu“ zaslúžia Asselin, či Faille, my „musíme“ pozdraviť a privítať navrátilca Matesa, ktorý to očividne neočakáva, no vyzerá byť potešený.

Vďaka všetkým, ktorí prišli do kotla a hučali celý zápas, taktiež klasicky ďakujeme tým, ktorí sa pričinili o dobrú atmosféru z ostatných tribún. Užite si sviatky, vidíme sa 26.12. na výjazde do Trenčína 😉

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru