Rozhodujúci zápas semifinále play off v Poprade

Pod Tatry cestujeme po domácej výhre s mečbalom a všetci veríme, že domov sa budeme vracať ako finalisti extraligy. K dispozícii aj tentoraz dostávame sto lístkov a znovu všetky využívame.

HK Poprad- HC´05 Banská Bystrica  0:2

Aj tentoraz proti nám stojí vyše 4000 hrdiel domácich fanúšikov. Zostava na výjazde je však dobrá a sme odhodlaní dať o sebe patrične vedieť, aby hráči cítili, že v tom niesu sami. V stretnutí sa ujímame vedenia, takže na rozdiel od domácich sa nám fandí lepšie. Za megafónom sa počas zápasu vystriedajú dvaja spíkri, problém máme s bubnom, ktorý kvôli sťažnostiam domácich fanúšikov musí byť každú tretinu na inom mieste. Po druhom góle Higgsa v zápase je nálada v našom sektore ešte lepšia, vytúžené finále je blízko a najmä posledných desať minút zápasu fandí naozaj takmer každý v sektore. Domáci fanúšikovia majú vo zvyku pískať, keď fandíme alebo kričia „a bi a bi a bi barana do hlavy“ pri našom klasickom a obľúbenom pokriku. Tieto ich prejavy nás však tešia a utvrdzujú v tom, že nás je dosť dobre počuť. V závere už mnohí v z nás zhadzujú svoje oblečenie a so záverečným hvizdom vypukne v našom sektore obrovská radosť.

Po tom ako si mužstvá podajú po sérii ruky nám prichádzajú pod sektor naši hráči poďakovať a radujú sa s nami z postupu do finále (viď video). Následne sme svedkami rozlúčky domácich hráčov so svojimi fanúšikmi, pričom im športovo zatlieskame.

Cesta domov sa nesie v skvelej nálade a atmosfére. Tešíme sa z piateho postupu do finále po sebe a sme zvedaví koho v ňom vyzveme.

Ďakujeme každému kto vycestoval s nami do Popradu. Aj vďaka našej podpore naši hráči zvládli dôležitý zápas a zvíťazili v Poprade prvý raz od Decembra 2017!

Zdroj foto: jäzva, hokej.sk

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner