HC´05 Banská Bystrica- Dukla Michalovce 2:1pp

Po povinnostiach v CHL nás čaká ďalší tuhý boj o body do ligovej tabuľky.
Striedačke hostí velí náš bývalý tréner Miro Chudý, po dlhých rokoch máme možnosť privítať na našom štadióne aj bývalého gólmana a miláčika tribún, Imra Petríka, ktorý však napokon nepricestoval.

Autor foto – Maroš Búrik

Článok pokračuje pod reklamou

????Sme presvedčení, že produkt MAXCOS si zamilujete pretože : ✅ Je kvalitný a naozaj funkčný ✅ Obsahuje len osvedčené a…

Uverejnil používateľ Max Cosmetic Sobota 12. októbra 2019

Na štadióne je prítomných takmer 2400 fanúšikov. Aký to kontrast oproti zápasu s Ambri Piotta, na ktorý bolo zvedavých len 1500 verných. Darmo, CHL neláka, ľudia si radšej prídu pozrieť nováčika z Michaloviec za primerané vstupné. V kotli sa nás taktiež zišlo podstatne viac než pred pár dňami na zápase Ligy majstrov.

Atmosféra je od začiatku vcelku dobrá, kotol hučí, tribúny taktiež pomáhajú pri fandení.
Hokej toľko radosti neprináša, z našej strany je to upracované, bojovné… Miestami sa opäť nájdu aj takí, ktorí dajú svoj názor najavo piskotom. V 4. min tretej tretiny je hra prerušená kvôli rozbitému plexisklu a tak túto prestávku využívame, aby sme pozdravili Mira Chudého a skandujeme jeho meno. Miro nám zo striedačky hostí zakýva a pokloní sa, vidno, že si to úprimne cení. Niekoľko minút pred koncom sa v kotli snažíme vyburcovať k ešte väčšej aktivite, aby sme pomohli hráčom strhnúť víťazstvo na našu stranu. Gól, žiaľ, v riadnom hracom čase už neprichádza a tak sme nútení absolvovať ďalšie predĺženie na domácom ľade. Našťastie v nadstavenom čase rozhoduje Jordan Hickmott o našom triumfe a tak môžeme oslavovať nielen výhru, ale aj posun na 1. miesto v tabuľke.

Po zápase nasleduje víťazná ďakovačka, ako „hviezdu zápasu“ volíme strelca víťazného gólu, následne si späť voláme aj Beska, no ten na naše skandovanie nereaguje a odchádza do šatne… (viď video)

Zápas sme zvládli. Hokej bol solídny, atmosféra tiež, hlavné je, že sa vyhralo.
Teraz nás čaká vyše týždňový odpočinok, na ktorý sa po nabitom rozlosovaní veľmi tešíme.

Ďakujeme všetkým čo prišli do kotla a aktívne fandili. Poďakovanie samozrejme patrí aj všetkým vám, čo zápas čo zápas fandíte s nami! Bez vás by to nebolo ono!

Autor foto – Maroš Búrik

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner