HC´05 Banská Bystrica- HC Nové Zámky 0:2

Ďalší domáci zápas v krátkom slede. Tentoraz už v piatkovom termíne a hoci Zámky nepatria k atraktívnym súperom očakáva sa vyššia návšteva než v zápase s Miškolcom.

Na tribúnach sú o dve stovky divákov viac, oficiálne 2271 a kotol je taktiež plnší než tomu bolo proti Maďarskému súperovi.

Autor foto- Maroš Búrik

Tentoraz už zo zábradlia riadi cez mikrofón kotol spíker a okrem veľkého bubnu vešiame aj malý rytmičák. Hokej je azda slabší než bol s Miškolcom. Nevravíme, že to je na ľade katastrofa, no výkony našich zďaleka nie sú také, na aké bol zvyknutý bystrický divák. Žiaľ, kritiku musíme vniesť aj do svojich radov, pretože aj kotol a fandenie má ďaleko od ideálu z minulých sezón.

V zápase prehrávame najskôr jednogólovým rozdielom, v polovici zápasu je naše manko už dvojgólové. Z tribún sa zavše ozve aj piskot divákov, ktorí sú nespokojní s hrou. My sa na piskot snažíme zareagovať ešte intenzívnejším fandením a veríme, že podobne ako s Miškolcom, aj tentoraz sa našim hráčom podarí aspoň vyrovnať. Atmosféra je obstojná, no chýba výraznejšia podpora ostatných divákov, ktorí ožívajú len vtedy, keď príde impulz z ľadu.

Žiaľ, v tomto zápase žiaden gólový impulz neprichádza a tak prehrávame tretí domáci zápas po sebe.
Už roky si nepamätáme takú zlú domáci bilanciu…

Po zápase opäť zatlieskame a poďakujeme našim hráčom. Mnoho divákov z tribún odišlo preč, no v Bystrici je stále množstvo verných fanúšikov, ktorí poďakujú a podporia hráčov aj po prehratom zápase.

Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste fandili spolu s kotlom a prispeli tak k dobrej atmosfére. „Pozdravujeme“ všetkých, ktorí pískali 😉

Verme, že sme si už všetku domácu smolu vyčerpali, a že už bude platiť staré známe- môj dom, môj hrad!

Autor foto- Maroš Búrik

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru