HK Poprad- HC´05 Banská Bystrica 4:3

Vedeli sme, že súboj v Poprade bude mimoriadne dôležitý a môže veľa napovedať v boji o vrchnú šestku, zaručujúcu play off. Preto sme sa rozhodli pod Tatry vycestovať, hoci sa hrá v pracovný deň.

Počty sú napokon celkom slušné, keď sa nás priamo v sektore hostí schádza vyše dvadsať a vedľa na sedení je taktiež vyše dvadsiatka fanúšikov Iskry. V domácom sektore je zhruba tridsať fanúšikov kamzíkov.

Najskôr nám usporiadateľ nepovoľuje používať bubon, no napokon súhlasí a tak od druhej tretiny sa nám opäť fandí o čosi lepšie. Cez prvú prestávku je pre nás spestrením, že člen našej výpravy sa ocitne na popradskom ľade a je súčasťou prestávkovej súťaže. Počas celého zápasu sme domácemu kotlu vyrovnaným súperom, fandia všetci- v sektore, ale aj vedľa na sedení, starí, ale aj deti. Jedným očkom sledujeme výsledky ostatných zápasov, ktoré nám hrajú do karát, výsledok v Poprade je tiež dlho priaznivý a všetci veríme, že aj vďaka našej podpore to hráči zvládnu a spod Tatier nebudeme odchádzať na prázdno. Žiaľ, prehrávame o jeden gól a naša pozícia v boji o TOP6 sa pred poslednými dvoma zápasmi sťažuje, pretože bodoval nielen Poprad, ale aj Spišská.

Po zápase ešte ďakujeme hráčom za dobrý výkon, tí nám aspoň z diaľky ďakujú tiež, hoci mohli prísť aj bližšie k nám, ale chápeme, že boli asi sklamaní z prehry, rovnako ako aj my…

My sa chceme poďakovať každému, kto si počas pracovného dňa našiel čas a meral cestu na Východ republiky. Všetci sme tam cestovali s vierou v dobrý výsledok, žiaľ, nepodarilo sa. Pocity z výjazdu sú teda zmiešané- na jednej strane prevláda spokojnosť, že sme sa dobre zabavili a videli kvalitný hokej, no všetci v hlavách kalkulujeme a premýšľame, čo sa musí udiať, aby sme si zaistili play off počas tohto víkendu. Isté je, že doma musí byť poriadny hukot!!

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Platforma na správu súhlasov od Real Cookie Banneru