Výjazd do Plzne – INFO

Keďže sme zatiaľ v Lige majstrov uhrali len tri body a naše šance na postup zo skupiny sú minimálne, toto je pravdepodobne posledná možnosť vycestovať podporiť náš klub v rámci CHL.
Žiaľ, zápas sa hrá uprostred týždňa (utorok 9.10.), ale destinácia aj súper sú dostatočne zaujímaví na to, aby ste vyrazili podporiť svoj klub. Veď čo môže byť krajšie, než dať si jedno orosené priamo v meste piva.

Zápas sa hrá v utorok (9.10.) o 17:30 čo znamená, že si budete musieť vziať minimálne dva dni dovolenky ak chcete vycestovať. Vieme, že mnohí z vás, vrátane bystričanov žijúcich v Česku, sa chystáte vycestovať tradične po vlastnej osi.

Okrem toho bude pre fanúšikov zabezpečený aj autobusový výjazd. Odchod bude v utorok v ranných hodinách (presný čas upresníme čoskoro), hneď po zápase pôjde autobus domov a návrat bude niekedy v nočných hodinách. Cena autobusového výjazdu bude 25 euro- v cene je cesta+ vstupenka. Výjazd si môžete vyplácať počas domácich zápasov u kompetentných osôb, ktorí majú na starosti výjazdy.

Tí čo idú vlastnou trasou si lístky zabezpečujú sami!
Lístky si môžete zakúpiť cez internet tu.
Cena lístku do sektoru hostí je 100 českých korún (v prepočte nejaké 4 eurá).
Sektor hostí je vyznačený ružovou farbou a má číslo 216.
V prípade, že sa vypredajú lístky do sektoru hostí, ktorý má kapacitu 130 miest, môžete si zakúpiť lístky do sektoru 215 alebo 203- ideálne čo najbližšie ku sektoru hostí.

Veríme, že vás neodradí termín uprostred pracovného týždňa, ani slabé výsledky v CHL, či malá šanca na postup do ďalšej fázy tejto súťaže. Poďme si spoločne užiť ďalší krásny európsky výjazd s našim milovaným klubom! Veď čo by za to dali iné slovenské kluby a ich fanúšikovia, keby mali takú možnosť.

Dôležité informácie ohľadom zápasu v Plzni môžete nájsť aj na webovej stránke českého klubu.

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Consent Management Platform by Real Cookie Banner